Neden KGTÜ?

Neden KGTÜ?

Torku markasının mimarı, Türkiye’nin en büyük kuruluşlarından Konya Şeker A.Ş. ve Anadolu Birlik Holding çatısı altında yer alan gıda, enerji, bilişim, tarım, lojistik, tedarik zinciri yönetimi, pazarlama, dış ticaret, malzeme, biyoteknoloji, kimya, tohumculuk, hayvancılık gibi pek çok farklı alanda faaliyet gösteren 40'ın üzerindeki işletmeden, iş tecrübesi edinmek için faydalanabileceksiniz.

Neden KGTÜ?

Bilgiyi yüksek katma değere ve ürüne dönüştüren bir akademik hayatın parçası olarak henüz mezun olmadan Ar-Ge projelerinde yer alabileceksiniz. Sanayi ile iç içe bir eğitim alırken, alanında uzman, akademik derecelerini Türkiyenin ve dünyanın önde gelen üniversitelerinden almış, yurt içi ve yurt dışı proje deneyimine sahip seçkin akademisyenlerin deneyimlerinden faydalanabileceksiniz.

Neden KGTÜ?

Erasmus+ programına ilaveten KGTÜ’nün gerçekleştirdiği eğitim ve araştırma alanlarında uluslararası ikili işbirlikleri sayesinde yurt dışındaki pek çok üniversitenin sunduğu imkânlardan yararlanabileceksiniz.

Erasmus+ ve Yurt Dışı Programlar

KGTÜ’ye geldiğiniz andan itibaren esnek bir eğitim modeli ile önce programınızı sonra uzmanlaşmak istediğiniz alanı (bölümü) seçerek hayallerinizi gerçekleştireceksiniz. Doğa dostu ve sürdürülebilir koşullarda en son teknolojiyi yaşayarak bugünden geleceğin içerisinde olacak ve onu şekillendireceksiniz. T-shaped eğitim modeli ile alanınızda uzmanlaşırken bu uzmanlığınızı disiplinler arası bir iş tecrübesine yayma fırsatı bulacaksınız. Türkiye gibi tarım ve gıda alanında potansiyeli büyük bir ülkeyi, yine bu alanlarda ayağa kaldırıp, tarım ve gıdanın zirvesine taşıyacak takımın bir parçası olacaksınız.
 

İlgili Haberler