Neden KGTÜ?

Neden KGTÜ

 

Torku markasının mimarı, Türkiye’nin en büyük kuruluşlarından Konya Şeker A.Ş. ve Anadolu Birlik Holding çatısı altında yer alan gıda, enerji, bilişim, biyoteknoloji, kimya, malzeme, tarım, tohumculuk, hayvancılık, lojistik, tedarik zinciri yönetimi, pazarlama, dış ticaret gibi pek çok farklı alanda faaliyet gösteren 40'ın üzerindeki işletmeden, iş tecrübesi edinmek için faydalanabileceksiniz. Bilgiyi yüksek katma değere ve ürüne dönüştüren bir akademik hayatın parçası olacaksınız.

 

KGTÜ’nün gerçekleştirdiği, eğitim ve araştırma alanlarında ikili işbirliklerini kapsayan anlaşmalar çerçevesinde Purdue, Michigan State, California Davis ve Missouri Üniversiteleri gibi alanında öncü kurumların anlaşma çerçevesinde sundukları imkânlardan faydalanabileceksiniz. KGTÜ’ye geldiğiniz andan itibaren esnek bir eğitim modeli ile önce programınızı sonra uzmanlaşmak istediğiniz alanı (bölümü) seçerek hayallerinizi gerçekleştireceksiniz.

 

Doğa dostu ve sürdürülebilir koşullarda en son teknolojiyi yaşayarak bugünden geleceğin içerisinde olacak ve onu şekillendireceksiniz. T-shaped eğitim modeli ile alanınızda uzmanlaşırken bu uzmanlığınızı disiplinler arası bir iş tecrübesine yayma fırsatı bulacaksınız. Türkiye gibi tarım ve gıda alanında potansiyeli büyük bir ülkeyi, yine bu alanlarda ayağa kaldırıp, tarım ve gıdanın zirvesine taşıyacak takımın bir parçası olacaksınız. Daha fazla bilgi için 444 48 83 numaralı telefonumuzu arayabilir, info@gidatarim.edu.tr adresine iletişim bilgilerinizle beraber e-posta gönderebilirsiniz.